ShowBiz

Ermal Mamaqi zbulon shifrën sa i ka kushtuar filmi ‘I love Tropoja’

Ermal Mamaqi më 29 janar do mbaj premierën e filmit ‘I love Tropoja’.

Na ndajnë vetëm edhe pak ditë deri tek premiera e komedisë ‘I love Tropoja’ një film ky me protagonist Ermal Mamaqin dhe një kastë të pasur të aktorëve.

Producenti i dhe regjisori, Ermal Mamaqi ishte i ftuar në emisionin ‘Wake up’ ku flet për ecurinë e këtij projekti, ai tregon edhe shifrën sa i ka kushtuar filmi.

Gjatë intervistës Ermali zbulon se ka harxhuar mbi 700 mijë euro për të përfunduar këtë xhirimin e filmit janë përdorur aparatura më të sofistikuara.

the authorGazetaKNN