ShowBiz

Ermali dhe Ariana shijojnë bukuritë e Brezovicës

Ermal Fejzullahu bashkë me familje po qëndron në Brezovicë.

Artistët tanë, për shkak të pandemisë kanë anuluar aktivitetet në muzikë dhe po qëndrojnë pranë familjeve të tyre, shkruan lajmi.net.Njësoj ka vepruar edhe Ermal Fejzullahu, i cili bashkë me gruan dhe fëmijët tash e sa ditë është në Brezovicë.

Në llogarinë e tij në Instagram, Ermali ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet pranë Arianës, të dy të veshur në veshje sportive.Çifti po shijonin bukuritë e Brezovicës në këtë ditë të ngohtë, teksa Ariana nuk kishte vendosur fare grim në fytyrë. /Lajmi.net/