Sport

Everton 4:0 Man Utd, notat e lojtarëve

Everton e ka turpëruar Manchester Unitedin në javën e 35-të në Premierligë.
Everton e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat, 4:0.

Lojtarët më të dalluar në ndeshje ishin, Lucas Digne dhe Gylfi Sigurdsson , që morën notën 8.8, raporton lajmi.net.

Marcus Rashford ishte lojtari me paraqitjen më të dobët, gjersa mori vlerësimin 5.9.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve. /Lajmi.net/