ShowBiz

Fansi i thotë se ka rënë në dashuri, kështu ia kthen Ronela Hajati

Ronelës me sa duket i ka lën përshtypje komenti nga ndjekësi i saj.
Përmes Instastoryt të saj, Ronela Hajati ua ka mundësuar ndjekësve ti shtrojnë pyetje asaj, shkruan lajmi.net.

Një nga ndjekësit e saj i bëri pytje: Kam rën në dashuri me ty si tja bëj që të dal nga kjo situat”.

Me sa duket Ronela nuk vihet në siklet nga kjo situatë duke ju përgjigjur shkurt: Mos Dil.

Kujtojmë se prej kohësh Ronela dhe Young Zerka komentohen për një lidhje dashurie. /Lajmi.net/