ShowBiz

Farrah Abraham shijon pushimet në Mykonos (Foto)

Aktorja dhe ylli i shfaqjeve televizive, Farrah Abraham është duke pushuar në plazhet e ishullit grek, Mykonos.

Me flokë të kuqe dhe bikini bojë qielli, 26 vjeçarja ka pozuar në brigjet e Egjeut, duke marrë edhe komplimentat e fansave të saj.

Farrah është një personazh mjaft i ndjekur në SHBA, për shkak edhe të formave të saj të mrekullueshme.

Ajo ka shkruar edhe në Twitter për momentet që po i kalon, duke i cilësuar si të pa harrueshme.

Kjo vizitë e saj në Greqi vjen muaj pas një intervenimi të saj vaginal për rigjallërimin e kësaj pjese gjenitale, gjë të cilën e ka pranuar edhe në rrjetet sociale.

Ylli i MTV po ashtu krijoi një profil në ueb faqen e saj me të cilën ajo ka thënë se ata që duan të jenë me të mund të paguajnë udhëtime luksoze në mënyrë që të jenë pranë saj.

Në listën e saj të dëshirave është edhe një çantë Louis Vuitton prej hiç më pak se një mijë dollarë. /TCH/

the authorE B