ShowBiz

Fatmir Spahiu: Zvicra të bën me ja ditë kimetin qeshmes (Foto)

Aktori i njohur Fatmir Spahiu, për momentin po qëndron në Zvicër.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet ai përmes një fotografie të postuar në Instagram, shkruan arbresh.info

Në këtë foto shihet një kafe dhe një ujë të cilat aktorit në shtetin Zviceran i kanë kushtuar 9.20 euro.

E duket se kjo gjë e ka nxitur aktorin të bëj një shkrim interesant!

‘Zvicra të bon me ja ditë kimetin qeshmes’, ka shkruar aktori në këtë foto./Arbresh.info