ShowBiz

“Feel Me” titullohet kënga e re e Selena Gomez

Selena Gomez pas një kohe të gjatë mungesë, rikthehet me këngën ‘Feel me’.

“Feel Me” titullohet kënga, dhe është e publikuar vetëm në versionin audio.

27-vjeçarja e përformoi këngën drejtpërdrejt në ‘Revival Tour’, por ajo nuk e përfshiu në albumin e saj të ri “Rare”.

Lajmin për këngën e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku tha se kënga për të cilën nuk ndaluar së foluri, është publikuar tani. /Lajmi.net/

the authorGazetaKNN