ShowBiz

Fero do të ‘pendohet’ çfarë ka shkruar pasi t’i sheh këto foto të Arbenitës

Fero tha se më nuk është në lidhje por pasi t’i sheh këto foto të Arbenitës ka për t’u ‘penduar’.

Fero me postimin e fundit la të kuptohet se është ndarë nga Arbenita Ismajli, shkruan lajmi.net.

Mirëpo me reagimin e Arbenitës dhe mos fshirjen e fotografive dhe se dyshja nuk e kanë larguar njëri-tjetrin nga Instagrami është vënë në dyshime se ata nuk janë ndarë.

Pavarësisht kësaj Fero ka për t’u ‘penduar’ pasi t’i sheh këto foto të reja të Arbenitës të cilat sapo i publikoi.

Ajo duket joshëse në imazhet të cilat i ka shkëputur nga fotosesioni i saj i ri./Lajmi.net/

View this post on Instagram

🌪

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on