ShowBiz

Forma të admirueshme të Nicole Scherzinger në bikini (Foto)

Nicole Scherzinger ka treguar edhe një herë pse është një prej femrave më joshëse.

Vokalistja e Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, gjithnjë rrëmben vëmendjen me paraqitjet e saj.

Ajo vetëm pak kohë më parë kërkoi largimin nga X Factori për të pushuar, në një raportim të Daily Mail.

E në pushimin e saj, 39 vjeçarja me bikini ka treguar format atraktive dhe gjoksin të admirueshëm, çka tregon se mosha është vetëm numër për të.

Nicole Scherzinger ishte shumë e përfolur për lidhjen e saj me Leëis Hamilton – e më pas edhe për ndarjen prej tij.

E ky i fundit së fundmi është parë me Rita Orën dhe Neymarin, duke nxitur një varg spekulimesh nga tabolidet angleze.

Nicole Scherzinger ka qenë më larg prej angazhimeve të saj muzikore, e koha e artë në skenën e muzikës i takon dikur me grupin Pussycat Dolls. /Telegrafi/

the authorE B