Sport

Formacionet zyrtare: Arsenal – Crystal Palace

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenal dhe Crystal Palace.
Arsenal dhe Crystal Palace do të përballen në stadiumin “Emirates” nga ora 16:00, sfidë e vlefshme për xhiron e 24’ në Premierligë.

Arsenali do të kërkojë fitoren e parë në Premierligë, pas tri dështimeve me radhë (dy barazime dhe një humbje), shkruan Gazeta Express.

Arsenal:

Crystal Palace: