Sport

Formacionet zyrtare: Burnley – Manchester United

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Burnley dhe Manchester United.
Burnley dhe Manchester United do të përballen në stadiumin “Turf Moor” nga ora 16:00, sfidë e vlefshme për xhiron e 24’ në Premierligë.

Man United do të tentojë të vazhdojë ecurin pozitive në vitin 2018 në Premierligë (dy ndeshje, dy fitore), por do të ketë punë të vështirë përballë skuadrës që mezi mori një barazim në fund në “Old Trafford” në dhjetor, shkruan Gazeta Express.

Burnley:

Manchester United: