Sport

Formacioni ideal i Kosovës, me këtë skuadër do të mund të kualifikoheshim në “Rusi 2018”

Faqja e njohur e futbollit, “Squawka”, e ka bërë formacionin ideal të Përfaqësueses së Kosovës.

Përtej përshkrimit të historisë së vendit dhe futbollit kosovar, “Squawka” ka përzgjedhur një formacion shumë interesant.

Më poshtë e keni 11-shen, e cila padyshim që do të ishte kockë e fortë për çdo rival, përcjellë “Lajmi.net”.

formacioni1