Sport

Formacioni i javës në Premierligë

Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të javës së 13 të Premierligës

Ylli i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri është pjesë e formacionit më të mirë të javës në Premierligë, pas paraqitjes fantastike në ndeshjen e fundit dhe supergolit të shënuar.

Southampton ka tre futbollistë në këtë formacion, ndërsa skuadrat tjera kanë vetëm nga një. /Express/