Sport

Formacioni i Liverpoolit kundër Burnleyt (Foto)

Liverpool sot do të takohet me skuadrën e Burnleyt në Anfield Road

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp do të luajë me lojtarët më të mirë, duke inkuadruar nga fillimi Philippe Coutinhon dhe transferimin e kësaj vere Chamberlain.

Ky takim zhvillohet nga ora 16:00. /Express/