Foto e ditës

Foto e ditës

Kthim në kohë

Kthim në kohë: Aktorja portugeze, Soraia Chaves, 34-vjeçare, duket super seksi në këtë fotografi të realizuar vite më parë.  ...

Foto e ditës

E bukura dhe deti

Eliona Pitarka ka treguar edhe njëherë pse cilësohet si një ndër shqiptaret me të pasmet më të bukura, teksa modelja...

Foto e ditës

Sharon Stone

Sharon Stone, ylli 58 vjeçare e ‘Basic Instinct’ ka pozuar për AARP duke shfaqur trupin perfekt....

Foto e ditës

Dorina!

Modelja e njohur nga Shqipëria Dorina Gegiçi shquhet për linjat e saj seksi. Ajo ka shfaqur trupin në një foto...

1 2
Page 2 of 2