ShowBiz

Foto e rrallë, Remzie Osmani me djalin në vitin 1997

Ajo është një prej këngëtareve më të kërkuara të muzikës popullore.

Është pjesë e estradës prej shumë vitesh, gjithmonë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku, shkruan lajmi.net.

Përveç këngëtare e suksesshme ajo është edhe nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Më poshtë ju sjellim një fotografi të rrallë të këngëtares me djalin e saj në vitin 1997./Lajmi.net.