ShowBiz

Fotoja e parë e Robertit me Tianin (Foto)

Tiani është anëtari më i ri në familjen Berisha.

Djali i Tunës dhe Patrisit po rritet me shëndet, e kjo shihet edhe në foton e publikuar së fundmi, shkruan indeksonline.

Vetëm se kësaj radhe vogëlushi, për herë të parë është parë në duart e xhaxhait të tij Robertit.

Në fotografinë e publikuar, Roberti dhe Tiani i vogël reflektojnë plot dashuri./Indeksonline/