Kuriozitete

Fotoja që futi në telashe këtë çift

Një çift është futur në telashe për shkak të fotos së përsosur në Instagram.

Blogerët udhëtues, amerikanë Kelly dhe Kody, ndanë një foto duke u paraqitur në skajin e pishinës në “Kajon Jungle Resort”, në Ubud më 3 prill.

Fotografia tregon Kelly-n që qëndron në mënyrë të guximshme buzë pishinës dhe jashtë saj, ndërsa puth të dashurin, i cili ishte duke qëndruar brenda pishinës dhe e mban.

Çifti aventuresk këmbënguli se ata ishin të kujdesshëm kur bënë fotografinë dhe se kanë shumë besim tek njëri-tjetri. Pavarësisht kësaj, komentet kanë qenë shumë negative, duke e quajtur çiftin budalla dhe se po mësonin njerëzit e tjerë që të bënin foto të guximshme dhe rrezikshme për jetën, shkruan TCH

“Vajza e ka vënë jetën në rrezik për të bërë një foto. Kurrë nuk kam parë ndonjë djalë që të varet në shkëmb”, komentoi një tjetër.

the authorBurbuqe Metolli