Aktuale

Fotoja që s’keni parë: Basha rri i menduar, ambasadori Lu zgjat kokën dhe e shikon nga lart

Mes galerisë së fotove të shumta të shkrepura në seancën e djeshme parlamentare, dallon edhe kjo me dy ambasadorët atë amerikan e të BE-së dhe kreun e demokratëve, Lulzim Bashën.

Fotoja është shkrepur pak minuta para votimit, ku siç duket kreu i PD-së po ndiqte votimin ndërsa ambasadori Lu ndiqte me kureshtje reagimin e tij nga llozha në katin e dytë të sallë së seancave plenare.

foto