ShowBiz

Fotoshop në foto? Ja çfarë thotë Marina!

Gjatë ditës së djeshme moderatorja Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto e cila është komentuar gjatë.
Në këtë foto duket sikur moderatorja ka fotoshopuar më shumë seç duhet foton dhe bërë që të zhdukej gishti i madh i dorës. Por Marina ka reaguar ndaj këtyre komenteve në Instagram duke shkruar:

“Është vetëm çështje e këndit, e paskam përthyer gishtin pak më shumë mesa duket. Qetësohuni”. Ja pra që gjërat nuk janë gjithmonë ashtu siç duken!,”-përfundon Marina në rrjete sociale./Gazeta Express/

the authorE B