Sport

France Football zbulon fituesin e Topit të Artë (Foto)

Cristiano Ronaldo pritet ta fitoj sërish Topin e Artë

Revista franceze, France Football, mendon se Cristiano Ronaldo do ta fitoj sërish Topin e Artë, përcjell Gazeta Express.

France Football ka publikuar një shkrim me titullin “Kush mund ta mposht Ronaldon?”, duke aluduar se portugezi nuk ka kundër kandidat për Topin e Artë.

Madje, France Football mendon se as paraqitjet fantastike të Leo Messit këtë sezon në La Ligë dhe Ligën e Kampionëve nuk do të mjaftojnë që ta mposhtë portugezin. /Express/

the authorSamir Dalipi