Lifestyle

Fustanet me lule preferohen edhe për vjeshtë

Lulet si duket nuk do të jenë vetëm tendenca e verës pasi që disenjatorët e modës i kanë zgjedhur ato edhe për stinën e vjeshtës.

Fustane me mangë të gjata, dhe tre fortalshe me materiale të ndryshme dhe të mbushura me lule janë ato që patjetër do të iu duhen që të dukeni bukur për sezonin që po vjen.

Përveç luleve fustanet e vjeshtës i karakterizon edhe shumëllojshmëria e rrudhave, pullave të cilat do të iu bëjnë të dukeni ON TOP me dukjen tuaj. Zgjidhni më poshtë ngjyrën, modelin e fustanit që ju iu shkon më së miri. /KosovaPress/