ShowBiz

“Gati për gjysmë-maratonë”, Haradinaj me gruan nisin ditën me aktivitete fizike

Kryeministri Ramush Haradinaj është vazhdimisht aktiv me aktivitete fizike.

Kryeministri Ramush Haradinaj këtë të diele e nisi bashkë me Anitën.

Të veshur në veshje sportive, çifti kanë zgjedhur që këtë ditë të vrapojnë, si parapërgatitje për mini-maratonën që do të mbahet në Prishtinë.

“Gati per gjysme maratonen”, ka shkruar Anita mbi njërën prej fotografive.

Për ndryshe, mini-maratona 5 kilometërshe do të mbahet më 5 maj, edhe këtë vit organizohet nga Afërdita Paqarada dhe Diellza Kolgeci. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli