ShowBiz

Genta bën ndryshimin e papritur në dukje, nuk do ta njihni

Genta Ismajli ka ndryshuar pamjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli njihet për guximin që ka, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka dëshmuar në shumë paraqitje, e jemi mësuar ta shohim duke guxuar edhe me ngjyrat e stilet e flokëve.

Së fundmi e ka bërë ndryshimin e papritur duke i ngjyrosur flokët me ngjyrë të bardhë dhe në imazhin e postuar në Instagram ajo duket ndryshe.

Nuk dihet nëse ky ndryshim i saj do të pëlqehet nga fansat.

the authorSamir Dalipi