ShowBiz

Genta e dashuruar kokë e këmbë, i bën dedikim romantik partnerit

Genta i kushtoi fjalë dashurie partnerit.

Këngëtarja Genta Ismajli muaj më parë konfirmoi lidhjen me turkun Huseyin Usta, shkruan lajmi.net.

Ndërsa, pas kësaj, artistja nuk i ka ndaluar postimet ku shfaqet pranë të dashurit dhe të shumta janë edhe dedikimet për njëri-tjetrin.

Së fundi, ajo publikoi një fotografi në përqafim të të dashurit, ndërsa shkruan “Të dua shumë jeta ime”.

Po ashtu, ajo postoi edhe një tjetër foto të Ustës veshur elegant, ku shkruan “Burri i pashëm, të dua shumë”.Kujtojmë se Genta Ismajli dhe Huseyn Usta gjatë kësaj periudhe pandemie kanë qëndruar në Zvicër. /Lajmi.net/