ShowBiz

Genta Ismajli fillon xhirimet e klipit të ri

Genta Ismajli ka filluar punimet për këngën e re.

Genta Ismajli pas një kohe të gjatë jashtë skenës muzikore është duke punuar për një rikthim.

Këngëtarja ka njoftuar se klipi për këngën e re është duke u xhiruar në Turqi, dhe nuk do vonoj edhe shumë deri tek publikimi i këngës.

Mbetet të shihet nëse Genta do vije solo apo do publikojë bashkëpunimin e paralajmëruar javë më parë me këngëtarin e njohur turk Eyipo. /Lajmi.net/

the authorSamir Dalipi