ShowBiz

Genta nuk i ndahet për asnjë moment të dashurit turk

Genta Ismajli tanimë pothuajse në çdo vend shfaqet pranë partnerit.

Genta Ismajli muajt e fundit është bërë emër shumë i komentuar në mediet rozë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja mori vëmendjen e të gjithëve pasi bëri publike lidhjen me milionerin turk Huseyin Usta.

Që prej kohës kur e bëri publike lidhjen, Genta vazhdimisht sjell foto dhe video pranë Husyinit.

Së fundi, ajo postoi një video, në të cilën shfaqet në përqafim të partnerit, të dy dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për ndryshe, Genta ka paralajmëruar një duet me reperin turk Eypio, i cili pritet të lansohet shumë shpejt. /Lajmi.net/