ShowBiz

Geta Beqa ju motivon për format përfekte, ja si

Geta Beqa është modelja më e njohur e fitnesi në Kosovë dhe jo vetëm.

Ajo tashmë ka në pronësi të vet disa biznese që sigurisht lidhen me profesionin që ajo ushtron, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku e shohim shumë në formë dhe seksi teksa po ushtronte. Me këto imazhe ajo mundohet të inspiroj të tjerët për forma si të saja.

Ndryshe, Geta është formulë suksesi pasi që ka arritur që me angazhimet e një nëne dhe gruaje, të biznesit të punoj për forma përfekte./Ineksonline/