ShowBiz

Geta ekspozon trupin e saj, ky detaj tërheq vëmendjen

Geta Beqa është njëra nga modelet e fitnesit më të njohura shqiptare, sidomos për aktivitetet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me tuta fitnesi dhe bluzë të shkurtë.

Geta dukej në formë por ajo që binte më shumë në sy ishte gjoksi që këtë herë e ka ekspozuar më shumë se zakonisht.

Ndryshe, Geta është e martuar dhe ka tre fëmijë.

the authorE B