Getinjo largohet nga muzika

Reperi i njohur Getinjo është mjaft aktiv dhe i ndjekur në Instagram ku numëron 400 mijë ndjekës. Vazhdimisht ai bën postime të ndryshme të cilat marrin mjaft vëmendje. Këto kohë ai ka qenë shumë aktiv në muzikë dhe kënga e tij e fundit mban titullin “Feuer”, në bashkëpunim me Loredanën. Mbrëmjen e sotme ai i … Continue reading Getinjo largohet nga muzika