ShowBiz

Getinjo i uron vetës ditëlindjen në mënyrë të veçantë (Foto)

Reperi Getinjo sot feston ditëlindjen e tij të radhës. Ai për këtë ka postuar një foto hot në profilin e tij në Instagram.

“Happy Birthday to me”, është përshkrimi i fotos që Getinjo ka lënë, ku ai shihet në mes të dy femrave të zhveshura, në vithet e së cilave shkruhet një urim ditëlindjeje, shkruan Indeksonline.

Getinjo nuk është përfolur në media për ndonjë lidhje të mundshme dashurie. Kënga e tij e fundit e publikuar javë më parë quhet “Helem” dhe është pëlqyer nga publiku. /Indeksonline/

the authorE B