ShowBiz

Gigi Hadid dhe Zayn Malik duken shumë të lumtur së bashku

Ata janë në lidhje dashurie pothuajse qe dy vite.

Gigi Hadid dhe Zayn Malik duket se janë duke i shijuar momentet e tyre së bashku, transmeton arbresh. info.

Mbrëmë dyshja festuan Halloween ku ishin të veshur me kostume shumë interesante. Çifti u paraqiten të veshur si super heronj.

Modelja u shndërrua në The Black Cat, ndërsa 24 vjeçari u paraqit si një Spider Man. E së bashku dukeshin shumë të lumtur dyshja./arbresh.info/