ShowBiz

Gigi Hadid joshëse dhe provokuese në Paris (Foto)

Është një prej modeleve më të kërkuara në botë dhe këtë po e shfrytëzon më së miri.

Krahas punëve, Gigi Hadid po shijon udhëtimet në kontinentin evropian.

Ajo ka promovuar koleksionin e fundit të veshmbathjeve të njohura “Tommy Hilfiger”.

Modejla është shfaqur mahnitëse në Paris teksa kishte të veshur një fustan të bardhë të çarë deri në bel.

Me një dekolte të hapur, 22-vjeçarja tregoi elegancë dhe finesë ashtu siç di vetëm ajo.

Por supermodelja rrezikoi me fustanin pasi i ekspozoi gjoksin më shumë se ç’duhet dhe të brendshmet e zeza teksa dilte prej veturës.

the authorE B