ShowBiz

Gigi iu kthehet fotosesioneve pas lindjes së vajzës, mahnit me linjat

Gigi Hadid i është kthyer punës menjëherë pas lindjes.

Gigi Hadid për pak kohë ishte shkëputur nga profesioni, për shkak të shtatzënisë, shkruan lajmi.net.

Por, menjëherë pas lindjes së vajzës, modelja vendosi që t’i kthehet punës dhe duket në formën më të mirë të mundshme.

Në një imazh që e ndau me ndjekësit, Gigi pozoi para aparatit e veshur vetëm me të brendshme të zeza.

Ndryshe, vajza që erdhi në jetë javë më parë është fëmija i parë i Gigi Hadid dhe Zayn Malik. /Lajmi.net/