ShowBiz

Gigit i bien “mësysh”, i ndodh diçka e papritur në fustanin glamuroz (Foto)

Gigi Hadid mbrëmjen që lam pas ka marrë pjesë në ceremoni të organizuar nga të famshmit e artit dhe kinematografisë, për ndarjen e çmimeve “Gruaja glamuroze e vitit”.

Ajo se bashku me motrën e saj Bella po largoheshin nga apartamenti i tyre në Manhattën të hënën mbrëma, shkruan Indeksonline.

Por diçka e pa pritur i ndodhi Gigit ku u pengua nga fustani i saj i gjatë dhe shumë glamuroz i punuar nga brendi Christian Louboutin.

Por duket se Gigi kishte vetëm “mësysh” dhe shpëtoi pa ndonjë lëndim.

Bella dhe Gigi dukeshin përsëri shumë të bukura dhe tërheqëse sa sytë të mbesnin tek ato./Indeksonline/

the authorSamir Dalipi