Sport

Giuseppe Rossi me ekip të ri?

Mesfushori italian, Giuseppe Rossi, pritet që të rikthehet në Itali, shkruan Sportmediaset, përcjellë arbresh.info.

Futbollisti luan në Spanjë te Celta Vigo derisa mediat aludojnë për një rikthim të tij të mundshëm në vendlindje.
Ai pritet të firmos me skuadrën e Genoas.

30-vjeçari nuk ka lënë shumë gjurmë në Celta Vigo dhe një rikthim i tij në Itali do të ishte ndoshta një rilindje. /arbresh.info/