Aktuale

Gjest i madh i Ramush Haradinaj, i dhuroi flamurin kombëtar familjes Dehari (Foto)

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka vizituar familjen Dehari, me ç’rast i ka dhuruar flamurin kombëtar.

Familja Dehari ka pritur kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj, të cilët në shenjë falenderimi për angazhimin, veprën dhe sakrificën e tyre, kanë pranuar dhuratë flamurin kombëtar. /Lajmi.net/