ShowBiz

Gjiko dhe Nora videoklipin e këngës ‘Anna’ e kanë ‘kopjuar’ nga Shakira?

Kënga ‘Anna’ nga Gjiko dhe Nora u pëlqye mjaft shumë.

Gjiko dhe këngëtarja Nora Istrefi kishin bashkuar idetë për projetin e tyre më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Anna” titullohet bashkëpunimi i tyre i publikuar dy muaj më parë, këngë kjo e cila deri tani ka grumbulluar në Youtube plot 19 milionë klikime.

Mirëpo diçka të ngjashme si klip kemi pasur mundësi ta shohim shumë vite më parë nga Shakira.

Duket se Nora dhe Gjiko janë inspiruar nga klipi i këngës ‘La Tortua’./Lajmi.net/

the authorGazetaKNN