ShowBiz

Gjiko e kalon ditën pranë personave më të dashur të tij

Gjiko ditën e sotme e kaloi pranë Elitës dhe Zërit.

Gjiko gjatë ditës së sotme u relaksua pranë personave më të dashur të tij, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, reperi ka publikuar disa imazhe, në të cilat shfaqet shumë i lumtur në krahët e Elitës, e nuk mungonin as veprimet qesharake të tij.

Në një tjetër fotografi, ai shfaqi portretin e ëmbël të Zërit, të cilin po e mbante pranë duarve, ndërsa në kokë ia vuri një figurë të kurorës së mbretit.

Kujtojmë se ditë më parë, Gjiko publikoi projektin “Coco Jumbo”, i cili u prit mirë në publik. /Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli