ShowBiz

Gjiko paralajmëron kolegët se këtë vit do ua ‘përfundoj’ karrierat

Gjiko këshillon kolegët të mshelen në studio.

Gjiko nuk ka qenë edhe shumë aktiv në muzikë gjatë vitit 2019, ku mund të veçohen bashkëpunimet me Norën “Ana” dhe dueti me Butën “My Bro”, shkruan lajmi.net.

Reperi me anë të një postimi të bërë në Instagram ka paralajmëruar një vit më ngjeshur se ky që lam pas, dhe i këshillon kolegët të mshelen në studio pasi do ua ‘përfundoj’ karrierat.

“Sa rrini në Instagram, shkoni msheluni në studio punoni, se svijet veç mu ka tek me jau palu pilifuncat”. 

the authorGazetaKNN