ShowBiz

Gjiko për djalin: Sa më shumë që po rritesh, aq më i fuqishëm po ndihem

Gjiko e ka publikuar një foto me djalin e tij.

Reperi Gjiko në llogarinë e tij në Instagram publikon shpesh foto nga mbrëmjet muzikore

Mirëpo nuk mungojnë edhe ato familjare me Elitën dhe djalin e tyre Zërin

Vogëlushi ua ka ndryshuar komplet jetë andaj momentet e mira me të po i ndajnë edhe me ndjekësit.

Së fundmi ishte Gjiko ai i cili e ka publikuar një foto pranë të cilës i ka shkruar edhe disa fjalë.

“Sa më shumë që po rritesh aq më i fuqishëm po ndihem “, ka shkruar ai pranë fotos.


the authorGazetaKNN