ShowBiz

Gjiko publikon bashkëpunimin me Melindën, këngën “X5”

Është publikuar bashkëpunimi i Gjikos me Melindën.

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “X5” dhe vjen në bashkëpunim me reperen Melinda. Kësaj kënge i është realizuar edhe videoklipi në të cilin ajo shfaqet tejet atraktive.

Për tekstin janë kujdesur Gjiko dhe Melinda ndërsa fansat mezi prisnin publikimin e këngës.

Nga komentet pranë videos në Youtube vihet re se në minutat e parë të publikimit ka gjetur pëlqyeshmërinë e tyre.

Si Gjiko ashtu edhe Melinda janë tejet të suksesshëm në muzikë.

the authorSamir Dalipi