ShowBiz

Gjira zbulon për herë të parë arsyen e largimit nga muzika

Këngëtarja ka vite që është larguar nga skena muzikore.

Ajo ka qëndruar pasive derisa nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor tash e sa vite, shkruan lajmi.net.

Së fundi, përmes rubrikës ‘Pyetje dhe përgjigje’ në Instagram ajo është pyetur nga një ndjekë për arsyen se pse nuk ka vazhduar me karrierën e saj muzikore.

Gjira u përgjigj teksa publikoi disa fotografi nga projektet e saj muzikore dhe tha se muzika e ka tradhtuar.

Theksojmë se, këngëtarja është e martuar dhe po e shijon jetën e saj familjare bashkë me fëmijët e saj.

Rikujtojmë se, nuk ka shumë muaj që është bërë nënë për herë të dytë duke lindur një vajzë./Lajmi.net/