Sport

Gjyqtarja braziliane ‘çmend’ futbollistët në fushë (Foto)

Gjyqtarja anësore ka tërhequr vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në fushë.

Të gjithë futbollistët do të kishin lakminë që një gjyqtare si Denise Bueno të ndante drejtësinë në ndeshjet e futbollit.

Këtë fat e kanë pasur skuadrat amatore të futbollit në Brazil, Desire dhe Sporting, ku Bueno me paraqitjen e saj seksi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Bueno që është edhe modele në Brazil, është paraqitur pa sytjena ku është vënë në pah edhe gjoksi i saj.

Futbollistët e të dyja skuadrave nuk kanë mundur t’i rezistonin pamjes tërheqëse të gjyqtares duke mos ia ndarë sytë.