Aktuale

Grainca i LDK-së: Shihemi në zgjedhje

Pro zgjedhjeve të parakohshme është shprehur edhe deputeti i LDK-së Blerim Grainca.

Ai gjatë fjalës së tij në Kuvend tha se ka pasur shumëqka të flas sot për siç tha ai “sukseset e kësaj Qeverie e edhe të ministrave të PDK-së”, por thotë se nuk i lanë hapësirë.

Madje ai tha se ia “kanë sjell dhe pështjell si Adem Grabovci” por që në fund tha: “Shihemi në zgjedhje”./KosovaPress/