ShowBiz

Granit Xhaka bëhet baba, publikon foton e parë me foshnjën

Granit dhe Leonita Xhaka janë bërë prindër.

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ishte Graniti ai i cili e ka publikuar foton e parë me foshnjën, gjinia e të cilës është vajzë.

“Mirë se erdhe princesha jonë e vogël, babi dhe nëna të duan shumë”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos./Lajmi.net/