ShowBiz

Granit Xhaka nuk po i shijon siç duhet pushimet me të dashurën, ja kush po i shqetëson ata (Foto)

Granit Xhaka është duke i shijuar pushimet në Dubai, pasi përfundoi aventurën në Euro 2016 me përfaqësuesen e Zvicrës.

Mesfushori i Arsenalit është në shoqëri të fejuarës së tij, Leonita Lekaj. Por Granit Xhaka dhe Leonita, nuk janë të vetëm.

Mund të duket pak e çuditshme, por me çiftin në Dubai ka shkuar edhe miku i Granitit, vëllai i Leonitës.

Kjo ka rënë në sy të fansave të cilët vazhdimisht po pyesin se pse ai ka shkuar me çiftin? /Express/