ShowBiz

Granit Xhaka publikon imazhe me gruan bukuroshe

Granit Xhaka është njëri nga futbollistët më të njohur shqiptar në botë.

Por përveç famës të madhe që ka, ai është shumë i përkushtuar edhe familjes e sidomos jetës së tij bashkëshortore.

Së fundi, ai ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij, Leonitën ku i shohim brenda makinës dhe duken shumë mirë.

Ndryshe, Graniti dhe Leonita kanë kohë që janë së bashku kurse plane për të zgjeruar familjen nuk janë bërë të ditura./Indeksonline/