ShowBiz

Gresa publikon momentin romantik me Lyrican Son

Lyrical Son është shfaqur në një moment romantik me bashkëshorten.

Bashkëshortja e Lyrical Son, Gresa Krasniqi, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Edhe ajo ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve.

Fotot krah bashkëshortit të saj janë të shumta dhe së fundmi Gresa e ka ndarë edhe një moment romantik.

Dyshja duken shumë të dashuruar dhe këtë fakt këtë e kanë dëshmuar shumë herë./Lajmi.net/