ShowBiz

“Grua, a je ti?”, Adonisi nuk e ‘njeh’ Teutën pas këtij ndryshimi drastik

Teuta Krasniqi është aktore shumë e suksesshme shqiptare.
Teuta Krasniqi së fundi përmes disa fotografive ka treguar ndryshimin drastik që ka bërë në pamje, shkruan lajmi.net.

Aktorja në këto imazhe u shfaq me flokë të gjata dhe me një ngjyrë më ndryshe nga ajo që e kishte më parë.

Ky ndryshim bëri që edhe bashkëshorti i saj, Asdonisi me vështirësi ta njihte atë, ai i shkroi koment me shaka “Oj gru, a je ti?”.

“hahahahaha po ama me floke te naj indianke”, ishte përgjigja e Teutës. /Lajmi.net/